3 ev yanarak küle döndü

3 ev yanarak küle döndü

Bartın'ın Kurucaşile ilçesine bağlı İlyasgeçidi köyünde bir evde çıkan yangının, yakınlardaki evlere de sıçraması sonucu 3 ev alevlere teslim oldu. 

Bartın'ın Kurucaşile ilçesine bağlı İlyasgeçidi köyünde gece saatlerinde ahşap bir köy evinde yangın çıktı. Kurucaşile Belediyesi İtfaiye Ekipleri bölgeye ulaşarak, yangına müdahale etti. Kısa sürede yakınlardaki evlere de sıçrayan yangında 3 ev kullanılamaz hale geldi. 
Yangında can kaybı yaşanmazken, yangın söndürme ve soğutma çalışmaları ise gece boyunca devam etti. 

  • 2023-04-13 11:28:23 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Konuyu bir bilene soralım ve okurlarımızı bilgilendirelim dediğimiz noktada da karşımıza Bartın’da bu tedavileri uygulayan başarılı bir doktor olan Gülşah Aslan çıktı. Kendisine bu tedavi yöntemleri ile ilgili olarak akıllardaki neredeyse tüm soruları sor
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Bartın Valiliği çocuklara  çakmak, çakmak gazı, bally, derby ve tiner gibi  insan sağlığına  zararlı uçucu maddelerin  satışının yasaklanması hakkında karar aldı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
4 Mart'ta Bartın'a geleceği açıklanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programı netleşti. AK Parti İl Teşkilatı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 4 Mart Pazartesi Günü Cumhuriyet Meydanı'nda miting düzenleyeceği açıklandı.
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.