Başkan Akın'dan Bartınspor' a büyük destek

Başkan Akın'dan Bartınspor' a büyük destek

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartınspor Kulübü Başkanı Serkan Yurtaçan, Yönetim Kurulu Üyeleri, Teknik Heyet ve futbolcular ile kahvaltı programında bir araya geldi.

Gazhane Kültür Parkı’nda gerçekleşen programa Belediye Başkan Yardımcısı Necmi Balık ile birlikte katılan Başkan Cemal Akın, hafta sonu Kastamonu Taşköprü Spor ile oynanacak futbol müsabakası öncesi futbolculara başarılar diledi.

Bartın Belediyesi olarak Bartınspor’a destek olmaya devam edeceklerini dile getiren Başkan Akın, “Şehrimiz uzun yıllardır 3. Lig hasreti çekiyor.  Umut ediyorum ki bu sene 3. Lig hasretini sona erdireceksiniz. Son haftalarda aldığımız galibiyetlerle liderlik koltuğuna oturduk.  Bu tablonun lig sonuna kadar gitmesini umut ediyorum. Başkanımız Sayın Serkan Yurtaçan, Yönetim Kurulu Üyeleri, Teknik Heyet ve siz değerli futbolcu kardeşlerimiz büyük emek sarf ediyorsunuz.  Hepinize ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Bartın Belediyesi olarak bizler her zaman sizlere destek olmaya devam edeceğiz.  Hafta sonu karşılaşacağınız Taşköprü Spor müsabakasında sizlere başarılar diliyorum” sözlerini kullandı. 

Başkan Cemal Akın’ın ardından konuşma yapan , Bartınspor Kulübü Başkanı Serkan Yurtaçan ise destekleri için Başkan Cemal Akın’a teşekkür etti.

Programın devamında Başkan Cemal Akın, Bartınspor Kulübü Başkanı Serkan Yurtaçan ve futbolcularla bir süre sohbet etti. Programın sonunda ise hatıra fotoğrafı çektirildi.
 

  • 2021-12-25 12:37:25 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Murat Çilek ve Hüseyin Yıldız'ın hazırlayıp sunduğu eğlence programı çilek show başlıyor...
Bartın Sipahiler Şehit Gürdal Çakır İlkokulunda engelli öğrenci servis minibüsünün çarpması sonucu hayatını kaybetti