EKONOMİ

İŞTE YENİ ARAÇ SAYIMIZ

İŞTE YENİ ARAÇ SAYIMIZ

Türkiye İstatistik Kurumu TÜİK verilerine göre ülkemizde  trafiğe kayıtlı araç sayısı Aralık ayı sonu itibarıyla 22 milyon 865 bin 921 oldu.
 
Bartın’da trafiğe kayıtlı araç sayısı Kasım ayı sonu itibarıyla 51 bin 313 olarak kayıtlara geçti.
 
Komşu şehirlerimiz Zonguldak’ta trafiğe kayıtlı araç sayısı Aralık ayı sonu itibarıyla 155 bin 64 olurken Karabük’te trafiğe kayıtlı araç sayısı ise Aralık ayı sonu itibarıyla 66 bin 665 oldu.
 
Bartın'da günden güne artış göstermeye devam eden araç sayısı ile birlikte trafik sorunu da yerel seçimler öncesinde dikkat çekmeye başladı.
 
Siyasilerin trafik sorununa kalıcı çözümler üretebilecek proje ve vaatleri vatandaşlar tarafından merakla bekleniyor.

  • 2019-02-05 13:58:08 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Konuyu bir bilene soralım ve okurlarımızı bilgilendirelim dediğimiz noktada da karşımıza Bartın’da bu tedavileri uygulayan başarılı bir doktor olan Gülşah Aslan çıktı. Kendisine bu tedavi yöntemleri ile ilgili olarak akıllardaki neredeyse tüm soruları sor
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Bartın Valiliği çocuklara  çakmak, çakmak gazı, bally, derby ve tiner gibi  insan sağlığına  zararlı uçucu maddelerin  satışının yasaklanması hakkında karar aldı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
4 Mart'ta Bartın'a geleceği açıklanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programı netleşti. AK Parti İl Teşkilatı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 4 Mart Pazartesi Günü Cumhuriyet Meydanı'nda miting düzenleyeceği açıklandı.