GÜNDEM

19 yeni il, 27 yeni ilçe geliyor

19 yeni il, 27 yeni ilçe geliyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin partisinin grup toplantısı sonrası yaptığı konuşma ilçelik bekleyen Kozcağız halkı için umut oldu.

Bahçeli konuşmasında, "Cumhuriyet'in 100'üncü yıldönümünde 100 maddelik anayasa teklif metnimiz de çoktan hazırlanmıştır. Yeni yüzyılda 100 il 1000 ilçeden müteşekkil idari yapısıyla gücüne güç katmış bir Türkiye'yi inşa ve ihya etmemiz mümkündür." İfadelerinde bulundu.
Bahçeli’nin bu sözlerinin ardından gözler ilerleyen tarihlerde il olacak ilçelere ve ilçe olacak beldelere çevrildi.

TBMM’de Adalet Komisyonu Başkanlığı, AK Parti’de Grup Başkanvekilliği görevlerinde bulunan 23,24,25,26 ve 27. Dönem Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’un Adalet Bakanı olmasıyla birlikte Kozcağız’ın ilçe olma umudu daha da güçlendi.

Kozcağız halkı başta Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, CHP Genel Başkan Yardımcısı Aysu Bankoğlu ve MHP lideri Devlet Bahçeli ile güçlü bağları olan Cemal Akın’ın birlikte oluşturulacak lobi ile bu dönemde mutlak ilçe olmayı bekliyor.
 

  • 2023-06-14 13:32:31 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Bartın Valiliği çocuklara  çakmak, çakmak gazı, bally, derby ve tiner gibi  insan sağlığına  zararlı uçucu maddelerin  satışının yasaklanması hakkında karar aldı.
Konuyu bir bilene soralım ve okurlarımızı bilgilendirelim dediğimiz noktada da karşımıza Bartın’da bu tedavileri uygulayan başarılı bir doktor olan Gülşah Aslan çıktı. Kendisine bu tedavi yöntemleri ile ilgili olarak akıllardaki neredeyse tüm soruları sor
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
4 Mart'ta Bartın'a geleceği açıklanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programı netleşti. AK Parti İl Teşkilatı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 4 Mart Pazartesi Günü Cumhuriyet Meydanı'nda miting düzenleyeceği açıklandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.