GÜNDEM

8 ayrı noktada heyelan

8 ayrı noktada heyelan

Bartın’ın Abdipaşa beldesi ve Kumluca beldesine bağlantı sağlayan karayolunun farklı noktalarında heyelanlar meydana geldi. Heyelanların yaşandığı bölgeler drone ile havadan görüntülendi.

Bartın’da yoğun kar yağışlarının ardından etkili olan sağanak yağışlar sonrasında Abdipaşa beldesi ve Kumluca beldesine bağlantı sağlayan karayolunun farklı noktalarında heyelanlar meydana geldi.
15 kilometrelik karayolu güzergahının 8 farklı noktasında meydana gelen heyelanların ardından karayolları ekiplerince çalışma başlatıldı.15 kilometrelik karayolu güzergahının 8 farklı noktasında meydana gelen heyelanların ardından karayolları ekiplerince çalışma başlatıldı.
Heyelanlı bölgelerde uyarı levhaları ve işaretlendirme çalışmaları yapılırken heyelanların yaşandığı noktalarda ulaşım tek şeritten sağlanıyor.

Akörensökülerköyü Muhtarı Şahin Başol bölgede heyelanlardan dolayı ulaşımın güçlükle gerçekleştiğini ifade ederek, “Akören söküler köyü muhtarıyım. Bölgemize çok fazla kar yağdı. Kar erirken yağmurlarda yağdı. Yağmur yağarken yerde suya doydu. Ondan dolayı sürekli heyelan oluyor. Abdipaşa – Kumluca yolunda tamamen heyelan vardır 7-8 yerde. Bundan dolayı yollarımızdan geçişi zor sağlıyoruz. Sizde görüyorsunuz burada şu anda geçit neredeyse zor bu durumda. Durum bundan ibarettir.” Dedi.
 

  • 2022-02-24 12:06:58 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Murat Çilek ve Hüseyin Yıldız'ın hazırlayıp sunduğu eğlence programı çilek show başlıyor...
BARTIN’ın Kurucaşile ilçesine bağlı Ovatekkeönü köyünde bir ahırda çıkan yangın vatandaşları korkuttu.