GÜNDEM

Bartın İstanbul’da tanıtılacak

Bartın İstanbul’da tanıtılacak

İstanbul’da düzenlenecek Karadeniz Tanıtım Günleri programı kapsamında Bartın’ın eşsiz doğası ve kültürel özellikleri tanıtılacak.

İstanbul’da düzenlenecek Karadeniz Tanıtım Günleri programı kapsamında Bartın’ın eşsiz doğası ve kültürel özellikleri tanıtılacak.

21-24 Ekim tarihlerinde Maltepe Sahilinde düzenlenecek etkinlik İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilirken programın tanıtım afişlerinde Amasra fotoğrafına da yer verildi.

Bartın Dernekler Federasyonu (BARFED) Başkanı Mehmet Yılmaz’da program davetiyesini paylaşarak, “Bartın Dernekler Federasyonu (BARFED) İBB tüm Karadeniz STK’ları ve bileşenleri ile 19-24 Ekim 2021 tarihinde İstanbul Maltepe Orhan Gazi Parkında (sahil etkinlik alanı) gerçekleştireceğimiz Kültür Sanat & Coğrafi İşaret Ürünleri Festivalimize katılımınız bizleri onure edecektir.” Dedi.

Karadeniz Tanıtım Günleri programı 21 Ekim Perşembe günü saat 16:00’da başlayacak. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın akabinde yöresel folklor gösterisi gerçekleşecek. Resul Dindar konseri ile devam edecek etkinlik tulum-kemençe dinletisi ile devam edecek.

Etkinliklerin 2. günü olan 22 Ekim’de saat 16:00’da Solmaz Akgün, saat 18:00’da Hamit Çiçek, saat 20:00’da Filiz İlkay Balta sahne alacak.

Etkinliklerin 3. günü olan 23 Ekim’de ise saat 16:00’da Şevket Doğan, saat 18:00’da Nazlı Dursun, saat 20:00’da Ahmet Ahmadolı sahne alacak.

Etkinliklerin 4. ve son gününde ise saat 16:00’da Erkan Pekmez, saat 17:30’da İrem Bal, saat 19:00’da Faik Pala ve Grup Mavi Göç’ün sahnelerinin ardından teşekkür ve plaket takdimi ile etkinlikler sona erecek.

  • 2021-10-28 11:26:42 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Bartın Sipahiler Şehit Gürdal Çakır İlkokulunda engelli öğrenci servis minibüsünün çarpması sonucu hayatını kaybetti
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.