GÜNDEM

Bartın'a sarı kodlu uyarı

Bartın'a sarı kodlu uyarı

Meteorolojiden Bartın için sağanak yağış ve buzlanma uyarısı yapıldı. 

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün resmi sayfasından edinilen bilgiye göre bugün etkili olması beklenen sağanak yağışların yüksek kesimlerde yerini karla karışık yağmur ve kara dönüşmesi bekleniyor. 
Sarı kod ile uyarılan ilimizde kuvvetli yağışlarla birlikte ulaşımda aksamalar, su baskını, yıldırım, heyelan, yükseklerde buzlanma ve tipi gibi olumsuzluklara karşı vatandaşlardan ve yetkililerden dikkatli ve tedbirli olunması istenildi. 

Meteorolojiden yapılan uyarıda; “Yapılan son değerlendirmelere göre; 11.04.2022 Pazartesi sabah ilk saatlerden itibaren Marmara’nın doğusunda (Bursa, Yalova, Kocaeli, Sakarya) zamanla Batı Karadeniz’de (Düzce, Zonguldak, Bartın, Karabük ve Kastamonu) yerel olarak kuvvetli sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Yağışların zamanla 800 m üzeri yüksek kesimlerde karla karışık yağmur ve kar yağışına döneceği tahmin ediliyor. Kuvvetli yağışlarla birlikte ulaşımda aksamalar, su baskını, yıldırım, heyelan, yükseklerde buzlanma ve tipi gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.” denildi.

   

  • 2022-04-12 12:27:24 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Murat Çilek ve Hüseyin Yıldız'ın hazırlayıp sunduğu eğlence programı çilek show başlıyor...
BARTIN’ın Kurucaşile ilçesine bağlı Ovatekkeönü köyünde bir ahırda çıkan yangın vatandaşları korkuttu.