GÜNDEM

Bartın'da araç sayısı kaç oldu?

Bartın'da araç sayısı kaç oldu?

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre, 2021 yılı Kasım ayı sonu itibariyle Bartın’da trafiğe kayıtlı araç sayısı 54 bin 247 adet oldu. 

Türkiye İstatistik Kurumu trafiğe kayıtlı araç sayısı verilerini paylaştı. Buna göre Bartın’da Kasım 2021 sonu itibariyle trafiğe kayıtlı araç sayısı 30 bin 667 adedi otomobil olmak üzere 54 bin 247 adet olarak gerçekleşti. 

Çevre ilimiz Zonguldak’ta Kasım 2021 sonu itibariyle trafiğe kayıtlı araç sayısı 162 bin 992 olurken, Karabük’te ise bu sayı 68 bin 429 oldu.

Muammer Azaklı hoca hayatını kaybetti
Geçtiğimiz ay sonunda beyin kanaması geçirmişti.

Beyin kanaması geçiren Bartın Merkez Toki Mevlana Camii İmam hatibi Muammer Azaklı tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Geçtiğimiz ay sonunda beyin kanaması şüphesiyle Bartın Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan ve bir dizi ameliyatlar geçiren 45 yaşındaki imam hatip yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Şadırvan Camii eski imam hatibi İbrahim Azaklı'nın oğlu olan Muammer Azaklı'nın vefat haberi ailesi ve sevenlerini üzüntüye boğarken Merhum Muammer Azaklı için bugün Şadırvan camiinde Cuma namazının ardından cenaze namazı kılınacağı ve aile kabristanına defnedileceği öğrenildi.

Merhuma Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabırlar dileriz

  • 2021-12-25 12:35:59 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Murat Çilek ve Hüseyin Yıldız'ın hazırlayıp sunduğu eğlence programı çilek show başlıyor...
BARTIN’ın Kurucaşile ilçesine bağlı Ovatekkeönü köyünde bir ahırda çıkan yangın vatandaşları korkuttu.