GÜNDEM

Başkan Can anahtarı kaptı

 Başkan Can anahtarı kaptı

Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Kumluca Belediyesine hibe edilen iş makinesini teslim aldıklarını duyurdu.

Başkan Can konuyla ilgili açıklamasında, “Belediyemize yeni bir iş makinası kazandırmanın ve araç ekipmanımızı güçlendirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ağustos ayında yaşadığımız sel felaketinde bölgemizi ziyaret eden İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’dan talep ettiğimiz İş Makinası-Kepçe, Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Belediyemize hibe edilerek anahtar teslimi yapıldı.” Dedi.

Hibe edilen iş makinesi ile Kumluca Belediyesinin araç parkının güçlendiğini ifade ederek, “İş Makinası-Kepçenin beldemize kazandırılmasını sağlayan İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu başta olmak üzere Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir Durmaz ve Türkiye Belediyeler Birliği Başkanımız Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin’e teşekkürlerimi sunuyorum. Böylelikle, bu gün anahtarını teslim aldığımız İş Makinası-Kepçe ve daha önce hibe aldığımız damperli kamyonla birlikte belediyemize iki araç kazandırmış olduk. Güzel beldemiz için gece gündüz demeden çalışmaya, çabalamaya devam edeceğiz . Beldemize hayırlı olsun.” Dedi.

  • 2022-01-13 11:38:18 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Konuyu bir bilene soralım ve okurlarımızı bilgilendirelim dediğimiz noktada da karşımıza Bartın’da bu tedavileri uygulayan başarılı bir doktor olan Gülşah Aslan çıktı. Kendisine bu tedavi yöntemleri ile ilgili olarak akıllardaki neredeyse tüm soruları sor
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Bartın Valiliği çocuklara  çakmak, çakmak gazı, bally, derby ve tiner gibi  insan sağlığına  zararlı uçucu maddelerin  satışının yasaklanması hakkında karar aldı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
4 Mart'ta Bartın'a geleceği açıklanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programı netleşti. AK Parti İl Teşkilatı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 4 Mart Pazartesi Günü Cumhuriyet Meydanı'nda miting düzenleyeceği açıklandı.
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.