GÜNDEM

Çağlayan sulara gömüldü

Çağlayan sulara gömüldü

Bartın kent merkezinden geçerek Karadeniz'e dökülen Bartın ırmağı eriyen kar sularının etkisiyle yaklaşık 5 metre yükseldi. 

Geçtiğimiz Mart ayında İlimizde etkili olan yoğun kar yağışlarıyla birlikte yüksek rakımlı bölgelerde kar kalınlığı 1 buçuk ila 2 metre arasında ölçülürken, sağanak yağışların da etkisiyle kar suları hızlı bir şekilde erimeye başladı. 
Kar sularının erimesiyle Bartın kent merkezinden geçerek Karadeniz'e dökülen Bartın Irmağında su seviyesi yaklaşık 5 metre yükseldi. 

Bartın Yalı Mevkiinde bulunan iskeleler sular altında kalırken, Çağlayan da ise yürüyüş yolları, kaldırımlar ve bir büfe tamamen sulara gömüldü. 
 

  • 2022-04-12 12:22:56 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Murat Çilek ve Hüseyin Yıldız'ın hazırlayıp sunduğu eğlence programı çilek show başlıyor...
BARTIN’ın Kurucaşile ilçesine bağlı Ovatekkeönü köyünde bir ahırda çıkan yangın vatandaşları korkuttu.