GÜNDEM

Cemal Akın açıklamalarda bulundu

Cemal Akın açıklamalarda bulundu

MHP Bartın Milletvekili Adayı Cemal Akın, “Güçlü ve kapsamlı çalışmalarla Bartın’ı ekonomik güç merkezine dönüştürmenin gayretiyle çalışıp ilimizi istihdam alanlarıyla donatırken bugüne dek olduğu gibi her daim halkımızın yanında olacağız.” dedi. 
MHP Bartın Milletvekili Adayı Cemal Akın 14 yıllık Belediye Başkanlığı da dâhil tüm siyasi hayatı boyunca insan odaklı ve hizmet vizyonuyla görev yaptığını ifade ederek, “Bartın halkının güveni, sevgisi ve desteği ile kentimiz ve insanımız için süren hizmet yolculuğumuzu yeni bir kademede icra etmek üzere Milletvekili Adayı oldum. Bu kademede Bartın’a kalıcı eserler kazandırmanın yanı sıra şehrimizin sorunlarını çözmenin gayreti içinde olacağız. Geniş kapsamlı ve planlı çalışmalarla Bartın’ı ekonomik güç merkezine dönüştürmenin gayretiyle hareket ederek şehrimizi istihdam alanlarıyla donatacak ve insanlarımızın bugüne dek olduğu gibi her daim yanında olacağız. Halkımızın beklentilerini karşılayacak projelerimizi önem ve aciliyet sırasına göre hayata geçirip, her bir projemizle kentimizin gelişimine katkı sunacağız.” şeklinde konuştu.
“Önceliğimiz insan, odağımız hizmet”

Sağlık alanı başta olmak üzere ihtiyaç duyulan her durumda vatandaşların yanında yer almaya devam edeceklerini de sözlerine ekleyen MHP Milletvekili Adayı AKIN, “Belediye hizmetlerimiz süresince vatandaşlarımızın her ihtiyacında yanında olmanın gayretinde olduk. İnsanlarımızın mutlu günleri gibi acı günlerinde de yalnız kalmamaları ve en ihtiyaç duydukları anda yanlarında olmayı görev edindik. Siyasi hayatımızın her noktasında önceliğimizde insanımız, odağımızda ise hizmet oldu. Hangi görevde olursak olalım halkımızdan, vatandaşımızdan kopmadık. Bundan sonra da halkımızın gerek mutlu gününde gerekse acı gününde yanında olup bize düşen ne varsa yerine getirmeye devam edeceğiz. Sağlık hizmetleri başta olmak üzere vatandaşımızın ne derdi varsa çözüm üretmek ve vatandaşlarımızın yanında olmak bizim öncelikli görevimiz olmaya devam edecek.“ ifadelerinde bulundu.

“Halkımızın desteğine minnettarız”

Bartın halkının sunduğu desteğe de teşekkür eden MHP Milletvekili Adayı Cemal AKIN, “Belediye Başkanlığı görevimizdeki 14 yıl boyunca olduğu gibi halkımızın bize güç veren desteği bugünde yanımızda. İnsanımızın bizlere gösterdiği sevgi ve duyduğu güvene layık olmanın gayretiyle bugüne dek olduğu gibi şehrimizi daima ileriye taşımanın mücadelesini vereceğiz. Atalarımızın mirası Bartın’ımızın tüm değerlerini korurken, şehrimize ekonomik katkılar sunacak önceliklerle odaklanacağız.” dedi.
 

  • 2023-03-28 14:38:27 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Bartın Valiliği çocuklara  çakmak, çakmak gazı, bally, derby ve tiner gibi  insan sağlığına  zararlı uçucu maddelerin  satışının yasaklanması hakkında karar aldı.
Konuyu bir bilene soralım ve okurlarımızı bilgilendirelim dediğimiz noktada da karşımıza Bartın’da bu tedavileri uygulayan başarılı bir doktor olan Gülşah Aslan çıktı. Kendisine bu tedavi yöntemleri ile ilgili olarak akıllardaki neredeyse tüm soruları sor
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
4 Mart'ta Bartın'a geleceği açıklanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programı netleşti. AK Parti İl Teşkilatı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 4 Mart Pazartesi Günü Cumhuriyet Meydanı'nda miting düzenleyeceği açıklandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.