GÜNDEM

İki üniversite arasında protokol imzalandı

  İki üniversite arasında protokol imzalandı

Bartın Üniversitesi ile Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi arasında hizmet içi eğitimlerin çevrim içi yöntemlerle iş birliği içerisinde yürütülmesi amacıyla protokol imzalandı.  

İki üniversite arasında iş birliğini kapsayan protokol, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir arasında imzalandı.

Personel tarafından sunulan hizmetin verim ve kalitesini yükseltmenin, görevleri ile ilgili bilgi ve becerilerini arttırmanın hedeflendiği çalışmalar kapsamında, personelin sürece dair farkındalıklarının artırılması için gayret gösterilecek. Ayrıca personelin daha ileriki görevlere hazırlanmaları için liderlik, motivasyon, kurum aidiyeti ve iletişim konularında da eğitimler verilecek.

“Tıpkı gökyüzü gibi bilgi de herkesindir”

İmzalanan protokolün önemine değinen Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, her iki üniversitenin de elde ettiği kazanımları sürdürülebilir bir şekilde geleceğe taşımak hedefinde olduğunu söyledi.

Rektör Uzun, “Üniversiteler ürettikleri katma değerle bulundukları bölgenin ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınmasına önemli katkılar sunmaktadır. Aynı zamanda geleceğimizin mimarları olacak gençlerimizin yetiştirilmesi gibi önemli bir görevi de yerine getirmektedir. Bu doğrultuda üniversitelerdeki insan kaynağının bütünlüklü bir şekilde hareket etmeleri, farkındalıkla gayret göstermeleri önemli bir yerde durmaktadır. Tıpkı gökyüzü gibi bilginin de herkesin olduğuna ve paylaştıkça değerleneceğine inanıyoruz. Bu düşüncelerle nazik ilgileri için Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Süleyman Özdemir hocamıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

İki üniversite arasındaki tecrübe paylaşımının önemli olduğunu aktaran Rektör Özdemir ise yakın ilgileri dolayısıyla Rektör Uzun’a teşekkür etti.   
 

  • 2022-03-21 15:35:48 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Murat Çilek ve Hüseyin Yıldız'ın hazırlayıp sunduğu eğlence programı çilek show başlıyor...
BARTIN’ın Kurucaşile ilçesine bağlı Ovatekkeönü köyünde bir ahırda çıkan yangın vatandaşları korkuttu.