GÜNDEM

İnkumu sezona hazırlanıyor

İnkumu sezona hazırlanıyor

Geçtiğimiz günlerde ot biçme çalışmaları yapılan tatil beldesinde ekipler ağaç budama ve menfez temizlikleri ile ilgili de çalışmalar gerçekleştiriyor. Yapılan çalışmalarla ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu,” İnkumu Tatil Beldemizde gerçekleştirmiş olduğumuz sezon hazırlıklarına devam ediyoruz. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz ağaç budama çalışmaları yaparken Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerimizde olası yağışlı havalarda oluşabilecek taşkınları önlemek amacıyla yağmursuyu giderlerinin temizliğini gerçekleştiriyor. Gerçekleştirmiş olduğumuz yoğun çalışmalar sonucu Karadeniz’in incisi, güzel tatil beldemizi yaz sezonuna hazır hale getirmiş olacağız” dedi.
 

  • 2023-03-30 11:18:47 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Konuyu bir bilene soralım ve okurlarımızı bilgilendirelim dediğimiz noktada da karşımıza Bartın’da bu tedavileri uygulayan başarılı bir doktor olan Gülşah Aslan çıktı. Kendisine bu tedavi yöntemleri ile ilgili olarak akıllardaki neredeyse tüm soruları sor
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Bartın Valiliği çocuklara  çakmak, çakmak gazı, bally, derby ve tiner gibi  insan sağlığına  zararlı uçucu maddelerin  satışının yasaklanması hakkında karar aldı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
4 Mart'ta Bartın'a geleceği açıklanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programı netleşti. AK Parti İl Teşkilatı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 4 Mart Pazartesi Günü Cumhuriyet Meydanı'nda miting düzenleyeceği açıklandı.