GÜNDEM

Kar geliyor

  Kar geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden edinilen bilgiye göre Bartın’da bu gece saatlerinden itibaren etkili olmaya başlayan kar yağışlı hava hafta sonuna kadar etkisini gösterecek.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün kendi sitesinde paylaştığı 5 günlük hava tahmin raporuna göre, bu geceden itibaren Bartın kar yağışlı havanın etkisi altına giriyor. Bu akşam başlayan karla karışık yağmurlu hava, ilerleyen saatlerde yerini kar yağışlı havaya bırakacağı tahmin ediliyor.  

16 Ocak Pazar gününe kadar devam etmesi beklenen karlı havanın etkisiyle birlikte hava sıcaklıklarının Bartın’da 13 Ocak Perşembe gününden itibaren eksi değerlerin altına düşeceği tahmin ediliyor.

Meteorolojiden yapılan uyarıda ilimizde meydana gelebilecek sel, su baskını, kuvvetli rüzgar ve kar yağışına bağlı ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı yetkililerden ve vatandaşlardan dikkatli olunması istenildi.  
 
 

  • 2022-01-13 11:37:13 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Murat Çilek ve Hüseyin Yıldız'ın hazırlayıp sunduğu eğlence programı çilek show başlıyor...
BARTIN’ın Kurucaşile ilçesine bağlı Ovatekkeönü köyünde bir ahırda çıkan yangın vatandaşları korkuttu.