GÜNDEM

Kar kalınlığı 1 metreye ulaştı

Kar kalınlığı 1 metreye ulaştı

Bartın’da etkili olan kar yağışlarıyla birlikte kent merkezinde kar kalınlığı 30 santimereyi aşarken, yüksek rakımlı bölgelerde ise kar kalınlığı 1 metreye ulaştı.

Bartın’da kar yağışları etkili olmaya devam ederken, kent merkezinde kar kalınlığı 30 santime aşmış durumda. Karla mücadele ekiplerince öncelikle hastane yolları olmak üzere ana arterler sürekli olarak açık tutulmaya çalışılıyor. 
Bartın’ın yüksek rakımlı bölgelerinde ise kar kalınlığı 1 metreye ulaşmış durumda. Belediye ekipleri, İl Özel İdaresi ekipleri ve Karayolları ekipleri yolların sürekli açık tutulması için mücadele ediyor. 

Öte yandan Bartın-Kastamonu ve Bartın-Zonguldak ikametine seyir halinde olan zincirsiz tır ve kamyonların geçişine izin verilmediği öğrenildi. 


 

  • 2022-03-21 15:37:40 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Murat Çilek ve Hüseyin Yıldız'ın hazırlayıp sunduğu eğlence programı çilek show başlıyor...
BARTIN’ın Kurucaşile ilçesine bağlı Ovatekkeönü köyünde bir ahırda çıkan yangın vatandaşları korkuttu.