GÜNDEM

“LEKE” ADLI TİYATRO OYUNU SAHNELENECEK

“LEKE” ADLI TİYATRO OYUNU SAHNELENECEK

23 Nisan Salı günü saat 18.00’da Bartın Belediyesi Sanat Evi’nde gerçekleştirilecek olan etkinliğe yoğun katılım olması bekleniyor. Böylesine anlamlı bir günde düzenlenen etkinliğin önemine değinen Bartın Belediye Başkanı M. Rıza Yalçınkaya, tüm sanatseverleri etkinliğe davet etti. Başkan Yalçınkaya; “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı düzenleyeceğimiz bir dizi etkinliklerle coşkuyla kutlayacağız. Bu etkinliklerimizden bir tanesi de Şehir Tiyatromuz tarafından sergilenecek olan “Leke” adlı tiyatro oyunu olacak. Tüm sanatsever vatandaşlarımızı ve çocuklarımızı davet ediyorum. Etkinliğin düzenlenmesinde emekleri olan tiyatro oyununu uyarlayan ve yöneten Sayın Zafer Gecegörür ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

  • 2024-04-23 12:18:41 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Bartın Valiliği çocuklara  çakmak, çakmak gazı, bally, derby ve tiner gibi  insan sağlığına  zararlı uçucu maddelerin  satışının yasaklanması hakkında karar aldı.
Konuyu bir bilene soralım ve okurlarımızı bilgilendirelim dediğimiz noktada da karşımıza Bartın’da bu tedavileri uygulayan başarılı bir doktor olan Gülşah Aslan çıktı. Kendisine bu tedavi yöntemleri ile ilgili olarak akıllardaki neredeyse tüm soruları sor
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
4 Mart'ta Bartın'a geleceği açıklanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programı netleşti. AK Parti İl Teşkilatı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 4 Mart Pazartesi Günü Cumhuriyet Meydanı'nda miting düzenleyeceği açıklandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.