GÜNDEM

Proje değerlendirme toplantısı yapıldı

 Proje değerlendirme toplantısı yapıldı

osyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) proje değerlendirme toplantısı Bartın Ticaret ve Sanayi Odasında yapıldı.
 
Toplantıya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, Başkan Yardımcıları Fatih Mehmet Kanbur, H.Sami Karakaş, Yönetim Kurulu Üyeleri M.İlker Yıldırım, S.Cem Yıldız, Keramettin Şenkal, Ticaret İl Müdürü Erhan Özcan, BAKKA YDO Koordinatörü O.Bahadır Kalecik ve Oda Genel Sekreteri Ahmet İncekara katıldı.
 
Toplantıda konuşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, “Gerçekleştireceğimiz projeler üretim ve istihdam amaçlı olmalı. Her alanda gelişen ve sürekli yenilenen teknolojiyi takip ederek, yeni projeler hayata geçirmeliyiz. Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programının (SOGEP)  amacına uygun  projeleri değerlendirme adına toplandık. Toplantılarda gözlemlediğimiz hususları bir araya gelerek proje olarak hayata geçirebilirlik kısmında fikir alışverişinde bulunuyoruz. Yönetim kurulumuz, ilgili kurum yetkilileriyle yeni projeler için toplantılara ve istişarelere devam edecek.’’ İfadesinde bulundu.

  • 2022-04-15 12:48:08 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Murat Çilek ve Hüseyin Yıldız'ın hazırlayıp sunduğu eğlence programı çilek show başlıyor...
BARTIN’ın Kurucaşile ilçesine bağlı Ovatekkeönü köyünde bir ahırda çıkan yangın vatandaşları korkuttu.