GÜNDEM

Sünnet şöleni düzenlenecek

 Sünnet şöleni düzenlenecek

Sünnet ettirilen çocuklar için 2 Eylül Cuma günü saat 15.00’da Belediye Sosyal Tesisleri’nde sünnet şöleni düzenlenecek.

Şölen öncesi davul zurna eşliğinde kent merkezinde konvoy ile gezdirilecek olan çocuklar, Belediye Sosyal Tesisleri'nde doyasıya eğlenecek.

14.00’da Sosyal Tesisleri önünden konvoy eşliğinde Hz. Ebu Derda Türbesine gidilecek.

Yapılacak olan duaların ardından Belediye Sosyal Tesisleri’nde gidilecek.

Burada sünnet duasının okunmasının ardından çocuklara Belediye Başkanı Cemal Akın çeşitli hediyeler verecek.

“Allah bahtlarını açık etsin”

Belediye Başkanı Cemal Akın, etkinlikle ilgili açıklamasında; “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz sünnet şöleni etkinliğimizi bu yıl da devam ettiriyoruz. Belediye olarak sünnetlerini sağlıklı koşullarda uzman hekimlerce yaptırdığımız 93 çocuğumuzu konvoylarla Hz. Ebu Derda Türbesine götürüp orada hep birlikte dua edeceğiz. Buradan da Sosyal Tesislere gelerek, düzenleyeceğimiz düğünle çocukların ve ailelerinin mutluluklarını paylaşacağız. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Genç kardeşlerimize bir ömür sağlık mutluluk ve başarı diliyorum. Allah bahtlarını açık etsin” dedi.

  • 2022-09-06 11:00:25 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Konuyu bir bilene soralım ve okurlarımızı bilgilendirelim dediğimiz noktada da karşımıza Bartın’da bu tedavileri uygulayan başarılı bir doktor olan Gülşah Aslan çıktı. Kendisine bu tedavi yöntemleri ile ilgili olarak akıllardaki neredeyse tüm soruları sor
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Bartın Valiliği çocuklara  çakmak, çakmak gazı, bally, derby ve tiner gibi  insan sağlığına  zararlı uçucu maddelerin  satışının yasaklanması hakkında karar aldı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
4 Mart'ta Bartın'a geleceği açıklanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programı netleşti. AK Parti İl Teşkilatı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 4 Mart Pazartesi Günü Cumhuriyet Meydanı'nda miting düzenleyeceği açıklandı.
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.