GÜNDEM

TİYATRO GÖSTERİSİ SERGİLENECEK

TİYATRO GÖSTERİSİ SERGİLENECEK

Bartın Umut Tiyatro Grubuna üye olan Özel Eğitim Öğretmenlerinin oynadığı 'Yalancı Aranıyor' tiyatro oyunundan elde edilecek tüm gelirler özel eğitim gören öğrencilere aktarılacak. 

Bartın Kültür Merkezi 25-26-27 Nisan tarihlerinde çok anlamlı bir gösteriye ev sahipliği yapacak. 

Umut Tiyatro Grubuna üye olan Özel Eğitim Öğretmenlerinin sergileyeceği “Yalancı Aranıyor” tiyatro oyunundan elde edilecek tüm gelirler özel eğitim gören öğrenciler yararına kullanılacak. 

Tiyatro oyunun biletlerinin şimdiden tükendiği öğrenilirken, gösteriyi balkondan izlemek isteyen vatandaşlar giriş kapısında bilet temin edebilecek. 

Kültür Merkezinde sergilenecek tiyatro oyunu 25-26-27 Nisan tarihlerini kapsayan Perşembe, Cuma ve Cumartesi günlerinde saat 20.00’da başlayacak. 

Oyunun 13 yaş ve üzeri için uygun olduğu öğrenildi.  

  • 2024-04-23 12:52:11 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Bartın Valiliği çocuklara  çakmak, çakmak gazı, bally, derby ve tiner gibi  insan sağlığına  zararlı uçucu maddelerin  satışının yasaklanması hakkında karar aldı.
Konuyu bir bilene soralım ve okurlarımızı bilgilendirelim dediğimiz noktada da karşımıza Bartın’da bu tedavileri uygulayan başarılı bir doktor olan Gülşah Aslan çıktı. Kendisine bu tedavi yöntemleri ile ilgili olarak akıllardaki neredeyse tüm soruları sor
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
4 Mart'ta Bartın'a geleceği açıklanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programı netleşti. AK Parti İl Teşkilatı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 4 Mart Pazartesi Günü Cumhuriyet Meydanı'nda miting düzenleyeceği açıklandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.