GÜNDEM

Tunç 'Ulus ilçe merkezi taşkınlardan korunacak'

Tunç 'Ulus ilçe merkezi taşkınlardan korunacak'

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın Ulus İlçe Merkezi Çerçi Deresi 2. kısım yapım işi ihalesinin tarihinin belirlendiğini duyurdu. 

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Yılmaz Tunç sosyal medyadan yaptığı açıklamada, Bartın Ulus İlçe Merkezi Çerçi Deresi 2. kısım yapım işi ihalesinin 28 Nisan tarihinde yapılacağını duyurdu. 

Milletvekili Tunç açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “İhale sürecinin tamamlanmasının ardından Bartın Ulus İlçe Merkezinden geçen Çerçi deresinde; 500 metre çift taraflı beton ağırlık duvar, 1 adet menfez ve duvar üstlerine korkuluk imalatı 20 ayda tamamlanacak.

Ulus İlçe Merkezinde Ulus çayı Islahı önceki yıllarda tamamlanmıştı, Çerçi deresi 2. Kısım taşkın koruma işi de 14 Ocak’ta ihaleye çıkmıştı ancak, ihaleye katılım olmaması nedeniyle ihale iptal edilmişti. Bu nedenle 28 Nisan’da yeniden ihale gerçekleştirilecek. Çerçi deresinin ıslahının tamamlanmasıyla birlikte Ulus ilçe merkezi taşkınlardan korunacak.” dedi. 

  • 2022-04-05 11:12:40 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Murat Çilek ve Hüseyin Yıldız'ın hazırlayıp sunduğu eğlence programı çilek show başlıyor...
BARTIN’ın Kurucaşile ilçesine bağlı Ovatekkeönü köyünde bir ahırda çıkan yangın vatandaşları korkuttu.