GÜNDEM

Zabıtalardan fırınlara denetim

Zabıtalardan fırınlara denetim

Ramazan öncesinde olduğu gibi Ramazan ayında da fırın ve unlu mamul üzerine faaliyet gösteren işletmelere yönelik kontroller devam ediyor. Ekmek ve pidenin gramajı, işyeri açma ve çalıştırma ruhsatı, un depolama, hijyen koşulları ile ekmeğin sağlığa uygun bir ortamlarda üretilip üretilmediğini kontrol eden ekipler, vatandaşın sağlıklı ürünlere ulaşması için çaba gösteriyor. Gerçekleştirilen denetim faaliyetleriyle ilgili bilgi veren Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu; “Ramazan ayının gelmesiyle birlikte fırınlara yönelik sıkı denetimler başlattık. Ramazan ayında denetimlerimizi daha da yoğunlaştıracağız. Özellikle gıda maddeleri konusunda vatandaşların endişelerinin ortadan kalkması amacıyla denetimlerimiz devam edecek. Denetimlerde ağırlıklı olarak gramaj, hijyen koşulları, ruhsat, vergi levhası ve çalışanların temizliği inceleniyor. Ekiplerimiz herkesin gönül rahatlığıyla alışveriş yapmasını sağlıyor. Görev alan personelimize teşekkür ediyorum.” dedi.

  • 2023-03-28 13:57:10 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Konuyu bir bilene soralım ve okurlarımızı bilgilendirelim dediğimiz noktada da karşımıza Bartın’da bu tedavileri uygulayan başarılı bir doktor olan Gülşah Aslan çıktı. Kendisine bu tedavi yöntemleri ile ilgili olarak akıllardaki neredeyse tüm soruları sor
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Bartın Valiliği çocuklara  çakmak, çakmak gazı, bally, derby ve tiner gibi  insan sağlığına  zararlı uçucu maddelerin  satışının yasaklanması hakkında karar aldı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
4 Mart'ta Bartın'a geleceği açıklanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programı netleşti. AK Parti İl Teşkilatı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 4 Mart Pazartesi Günü Cumhuriyet Meydanı'nda miting düzenleyeceği açıklandı.