SİYASET

CEMAL AKIN “HERKESİN BAŞKANI OLMAK KOLAY DEĞİL”

CEMAL AKIN “HERKESİN BAŞKANI OLMAK KOLAY DEĞİL”

Esnaf, öğrenci, kadın, yaşlı demeden her kesime yakın ilgi ve alaka gösterdiğini ifade eden Başkan Akın, “Bugün ‘Herkesin Başkanı’ sloganını layığıyla taşıyabiliyorsam bunu bana yaşatan tüm dostlara teşekkür ediyorum. Bu slogan, bugün afişlere göstermelik yazılmış bir slogan değil, siyasette geçirdiğim 40 yılın ürünüdür” dedi.

 

Sivil Toplum Kuruluşlarının Yanında Olduk

Sivil Toplum Kuruluşları ile işbirliği içinde olduklarını vurgulayan Başkan Akın, “Ziyaret ettiğimiz, belediyede ağırladığımız sivil toplum kuruluşu temsilcilerine her zaman yanlarında olduğumuzu, üzerimize düşen ve imkânlarımızın elverdiği konularda gerekli desteği vermeye devam edeceğimizi söyledik. Sadece söylemle kalmadık yapabileceğimiz her konuda kendilerine destek olduk” diyerek sözlerini sürdürdü.

 

Eğitim Camiasına Gereken Desteği Verdik

 “Her yıl mutlaka tüm okullarımızı ziyaret ettik, onlar bizi ziyaret etti. Tabi bu ziyaretlerde kentimizle ilgili görüş alış verişinde bulunduk, önerilerini dinledik. Okullarıyla ilgili talepleri, sorunları varsa onları dinledik, elimizden geldiğince çözüm üretmeye çalıştık. Çocuklarımızın eğitim gördüğü okulların daha iyi bir noktaya gelmesi için çaba harcayan velilerin yanında olduk, onlara da gereken desteği verdik. Belediye olarak okullarımızın çeşitli gereksinimlerini karşılayarak belediye hizmetlerimizden istifade etmelerini sağlıyoruz. Öğrencilerimizin hiçbir sorunla karşılaşmadan eğitim öğretim hayatlarını sürdürmelerini istiyor, bunun içinde ne gerekiyorsa kanunlar çerçevesinde yapmaya çalışıyoruz. Çocuklarımızın eğitim öğretim hayatlarını huzur içinde sürdürebilmeleri için gerek idarecilerimizle, gerekse de velilerimizle irtibatımızı hiç kesmedik”

 

Kamu Kurumlarıyla Hep İstişare Halindeyiz

 “Bartın Belediyesi olarak projelerimizi hayata geçirirken gelecek kuşaklara daha güçlü, insanların daha huzurlu, daha mutlu olduğu Bartın şehri için çalışıyoruz. Kurum ve kuruluşlarımızı çeşitli zamanlarda ziyaret ederek kendilerine belediyemizin çalışmaları hakkında bilgiler veriyor, istişarelerde bulunuyoruz. İhtiyaç duydukları her an Bartın Belediyesi olarak yanlarında olduğumuzu kendilerine belirtiyoruz. Tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızla da dostluk, kardeşlik çerçevesinde karşılıklı olarak Bartın için Bartın halkı için bir araya gelerek istişareler yapıyor ve bunun olumlu karşılığını da alıyoruz”

 

 

 

  • 2019-03-08 15:37:50 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Murat Çilek ve Hüseyin Yıldız'ın hazırlayıp sunduğu eğlence programı çilek show başlıyor...
BARTIN’ın Kurucaşile ilçesine bağlı Ovatekkeönü köyünde bir ahırda çıkan yangın vatandaşları korkuttu.