SİYASET

İL GENEL MECLİSİ ADAY ADAYLIĞI İÇİN BAŞVURU YAPTILAR

İL GENEL MECLİSİ ADAY ADAYLIĞI İÇİN BAŞVURU YAPTILAR

31 Mart 2019 Mahalli idareler seçimleriyle ilgili partilerde aday adaylığı başvuruları sürerken 8 isim AK Parti’den İl Genel Meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusunda bulundu.  
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan 2019 Mahalli İdareler seçimlerinde İl Genel Meclis Üyeliği için 8 isim AK Parti’den aday adayı oldu. İl Genel Meclis Üyesi aday adaylığı için başvurularını yapan ilk isimler AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Ayhan Özçelik, mevcut İl Genel Meclis Üyeleri İrfan Ekmeçi ve Hikmet Özdilkural ile eski Gençlik Kolları Başkanı Ali Kıranoğlu oldu.
İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Uğur Yılmaz ile Ali Eyüpustaoğlu ile eski İl Başkan Yardımcısı Giray Gülsoy da İl Genel Meclisi üyeliği için başvurularını dün gerçekleştirdi. Yapılan başvurularla birlikte partide İl Genel Meclisi için başvuran kişi sayısı 8’e yükseldi.
Aldatmaz: “Tüm teşkilatımız onun peşinden gidecek”
Başvuruları alan AK Parti Bartın Merkez İlçe Başkanı Yusuf Ziya Aldatmaz, adaylara başarılar dileyerek “AK Parti’de bu bir bayrak yarışı, herkes aday adayı olabilir. Bir aday bizi temsil eder ve tüm teşkilatımız onun peşinden gider. 5 İl Genel Meclisi Üyeliği için birçok arkadaşımız başvuracak, aralarında adil bir yarış olacak ve Genel Merkez’imiz kimi gösterirse tüm teşkilat olarak onun peşinde birlik ve beraberlik içerisinde davamıza hizmet edebilmek için yolumuza devam edeceğiz.” diye konuştu.
Dursun: “10 yılımı Bartın’a hizmet ederek geçirdim”
Partide dünkü ilk başvuruyu Kenan Dursun yaptı. Başvuru evraklarını AK Parti Bartın Merkez İlçe Başkanı Yusuf Ziya Aldatmaz’a teslim eden Dursun, 10 yılını İl Genel Meclisi’nde Bartın’a hizmet ederek geçirdiğini belirterek “Eğer fırsat verilirse biz aynı heyecanımızla, aynı gücümüzle bu işlere devam ederiz diye düşünüyorum.” dedi.
Belediye meclisi ve il genel meclisi üyelikleri için aday adaylığı başvuruları 3 Aralık 2018 tarihinde sona erecek.

  • 2018-12-10 12:59:39 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Konuyu bir bilene soralım ve okurlarımızı bilgilendirelim dediğimiz noktada da karşımıza Bartın’da bu tedavileri uygulayan başarılı bir doktor olan Gülşah Aslan çıktı. Kendisine bu tedavi yöntemleri ile ilgili olarak akıllardaki neredeyse tüm soruları sor
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Bartın Valiliği çocuklara  çakmak, çakmak gazı, bally, derby ve tiner gibi  insan sağlığına  zararlı uçucu maddelerin  satışının yasaklanması hakkında karar aldı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
4 Mart'ta Bartın'a geleceği açıklanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programı netleşti. AK Parti İl Teşkilatı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 4 Mart Pazartesi Günü Cumhuriyet Meydanı'nda miting düzenleyeceği açıklandı.