Vali Arslan'dan Maraş'ta yoğun tempo

 Vali Arslan'dan Maraş'ta yoğun tempo

Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan Koordinatör Vali olarak gittiği Kahramanmaraş’ta ki çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. 

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 İli etkileyen iki büyük depremin 2’inci ayında Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan Koordinatör Vali olarak Kahramanmaraş’a görevlendirildi. 
Vali Arslan, Kahramanmaraş’ta ki çalışmalarına hızlı bir başlangıç yaparken, bölgedeki incelemeleri devam ediyor. 

Bu kapsamda Vali Arslan, bölgede yapılan tüm faaliyetleri yerinde ve yakından takip ediyor. Vali Arslan iftar saatlerinde depremzedelere yemek ikramında bulunurken, gündüzleri ise hem Afet, Koordinasyon ve Değerlendirme toplantılarına katılım sağlıyor hem de afetzedeleri ziyaret ediyor. 

Bu süreçte ilimizde misafir edilen depremzede vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması noktasında çalışmalara devam ediliyor. 
 

  • 2023-04-13 11:28:58 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Konuyu bir bilene soralım ve okurlarımızı bilgilendirelim dediğimiz noktada da karşımıza Bartın’da bu tedavileri uygulayan başarılı bir doktor olan Gülşah Aslan çıktı. Kendisine bu tedavi yöntemleri ile ilgili olarak akıllardaki neredeyse tüm soruları sor
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Bartın Valiliği çocuklara  çakmak, çakmak gazı, bally, derby ve tiner gibi  insan sağlığına  zararlı uçucu maddelerin  satışının yasaklanması hakkında karar aldı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
4 Mart'ta Bartın'a geleceği açıklanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programı netleşti. AK Parti İl Teşkilatı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 4 Mart Pazartesi Günü Cumhuriyet Meydanı'nda miting düzenleyeceği açıklandı.
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.